آبمیوه همدلی صنوف مشهد برای بیماران کرونایی

به گزارش وبلاگ انار، رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آبمیوه مشهد گفت: تعدادی از واحد های صنفی زیرپوشش این اتحادیه، آبمیوه رایگان بین بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های شریعتی و امام رضا (ع) توزیع کردند.

آبمیوه همدلی صنوف مشهد برای بیماران کرونایی

به گزارش از ، سعید شریف زاده رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آبمیوه و بستنی مشهد گفت: چهار واحد صنفی آبمیوه فروشی مستقر در خیابان های هاشمیه و وکیل آباد مشهد مدت سه تا چهار روز هر یک روزانه 50 تا 100 لیوان آبمیوه بین بیماران کرونایی بیمارستان شریعتی و چهار واحد آبمیوه فروشی در خیابان های توحید، خواجه ربیع و مدرس نیز هر یک روزانه 50 لیوان آبمیوه بین بیماران کرونایی بیمارستان امام رضا (ع) توزیع کردند.

او ادامه داد: این واحد ها آمادگی توزیع آبمیوه تا 10 روز را داشتند، اما پزشکان با تشکر از این واحد ها این گونه تشخیص دادند که به دلیل حساسیت زیاد بیماران بخش عفونی بهتر است میوه به جای آبمیوه به بیماران داده گردد.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آبمیوه و بستنی مشهد گفت: توزیع رایگان آبمیوه بین بیماران کرونایی توسط واحد های صنفی در شرایطی انجام شد که به دلیل شیوع ویروس کرونا فروش این واحد ها به شدت کاهش یافته و مسائل بسیار برای این واحد ها به وجود آورده است.

منبع:ایرنا

/ز.ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آبمیوه همدلی صنوف مشهد برای بیماران کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبمیوه همدلی صنوف مشهد برای بیماران کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید