ارتقاء درجه 4 شهرداری ابلاغ شد

به گزارش وبلاگ انار، تهران (پانا) - معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه چهار شهرداری و تعیین درجه یک شهرداری و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط خبر داد.

ارتقاء درجه 4 شهرداری ابلاغ شد

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، حسبن رجب صلاحی ضمن اعلام این مطلب گفت: ارتقاء درجه شهرداری ها به استناد تبصره (3) ماده (یک) آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب(1370/4/1) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (3479 مورخ 94/1/19) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، اجرا شده است.

وی در ادامه گفت: درجه شهرداری قیام دشت در استان تهران برای اولین بار تعیین و درجه هفت آن به استانداری ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: در استان خراسان رضوی درجه شهرداری خلیل آباد به 6 و درجه شهرداری گلمکان به 4 ارتقاء یافت.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اضافه کرد: درجه شهرداری آبگرم در استان قزوین به 5 و درجه شهرداری زرآباد در استان سیستان و بلوچستان به 3 ارتقاء یافت.

رجب صلاحی همچنین یادآور شد: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند تا مدارک و مستندات در کارگروه ساماندهی درجه بندی شهرداری ها مطرح شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ارتقاء درجه 4 شهرداری ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقاء درجه 4 شهرداری ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید