استوکس بازهم نیامد!، جریمه سنگین در انتظار مهاجم پرسپولیس

به گزارش وبلاگ انار، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس طبق پیش بینی ها باز هم به ایران نیامد تا جریمه سختی در انتظارش باشد.

استوکس بازهم نیامد!، جریمه سنگین در انتظار مهاجم پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ انار، آنتونی استوکس همان طور که از تجربیات گذشته قابل حدس بود امروز هم از امارات به ایران بازنگشت تا باشگاه پرسپولیس به طور جدی وارد یک چالش با این بازیکن ایرلندی گردد.

این بازیکن که بعد از بازی باشارجه به بهانه ملاقات با فرزندش از یحیی گل محمدی مرخصی گرفته بود تا بیشتر در دبی بماند، سر موعد به تهران بازنگشت تا سرمربی سرخپوشان هم از دست او عصبانی گردد و وی را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دهد.

این بازیکن که به بعضی از همبازیان خود و مدیربرنامه هایش اعلام نموده بود به خاطر شیوع بیماری کرونا نمی خواهد بازگردد، امروز هم به تهران بازنگشت تا باشگاه پرسپولیس در نامه ای رسمی به مدیر برنامه های این بازیکن موارد قانونی بندهای قراردادش را متذکر گردد.

باشگاه پرسپولیس در قرارداد با این بازیکن این مورد را لحاظ نموده که هر بازی که استوکس به دلیل انضباطی از دست بدهد 50 هزار دلار جریمه می گردد و در هر غیبت غیر موجه در تمرین 3 الی 4 هزار دلار جریمه نقدی دارد.

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس که با مرخصی بد موقع به این بازیکن باعث شد انتقادهای زیادی را تحمل کند باید هر چه زودتر اقدامات قانونی را انجام دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استوکس بازهم نیامد!، جریمه سنگین در انتظار مهاجم پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوکس بازهم نیامد!، جریمه سنگین در انتظار مهاجم پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید