انتقاد سندرز از شرایط درمانی مردم آمریکا

به گزارش وبلاگ انار، سناتور دموکرات آمریکایی با انتقاد از حمایت های دولت آمریکا از جنگ های بی سرانجام گفت بیش از 500 هزار نفر در این کشور در خیابان می خوابند و مردم نمی توانند از خدمات درمانی برخوردار باشند.

انتقاد سندرز از شرایط درمانی مردم آمریکا

به گزارش، برنی سندرز، سناتور دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پیامی توییتری با انتقاد از سیاست های دولت ترامپ گفت بودجه ایالات متحده باید صرف خدمات درمانی گردد نه جنگ هایی که این کشور به راه انداخته است.

سندرز نوشت: وقتی ما در آمریکا بیش از 500 هزار نفر داریم که در خیابان می خوابند و مردم ما نمی توانند از خدمات درمانی برخوردار باشند، باید در کشور خودمان سرمایه گذاری کنیم، نه روی جنگ های بی سرانجام!

این در حالی است که رسانه های آمریکا اعلام کردند تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 70 نفر افزایش یافته است.

:

  • واکنش ترامپ به مرگ اولین آمریکایی در اثر ابتلا به کرونا
  • ده مانع در برابر پوتین و اردوغان برای دستیابی به توافق

پیش از این نیز تولسی گابارد، نماینده دموکرات کنگره آمریکا و از نامزد های انتخابات ریاست جمهوری این کشور، در پیامی توییتری با محکومیت سیاست های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حمایت از گروه های تروریستی در ادلب سوریه از موضع گیری های وی در زمینه نحوه مهار ویروس کرونا انتقاد کرد.

گابارد نوشت: دونالد ترامپ به جای جنگ با روسیه در سوریه و در حمایت از گروه وابسته به القاعده تحت پشتیبانی ترکیه، باید بر نبرد علیه ویروس کرونا تمرکز داشته باشید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انتقاد سندرز از شرایط درمانی مردم آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد سندرز از شرایط درمانی مردم آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید