برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست

به گزارش خبرنگاران، فرهاد دژپسند عصر آدینه در جلسه کارگروه برطرف موانع فراوری در گمرک شهید رجایی، با بیان اینکه برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری فرصت درنگ نیست، توضیح داد: دیر شده و باید با تمام قوا تمامی دستگاه های اجرایی ورود نموده و مانع از آسیب جدی سرمایه گذاری و فراوری گردد.

برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست

این مقام مسئول با اشاره به اینکه امروز راهی جز سرعت عمل با دقت نداریم، اظهار داشت: نباید قوانین و مقررات نادیده گرفته گردد تا سبب دور زدن قانون و سواستفاده بعضی افراد شویم. سلامت یکی از ارکان مهم اجرایی در گمرک و نظام مالی کشور است و نباید فدای سرعت گردد.

دژپسند با بیان اینکه به هیچ قیمت نباید برای رونق فراوری، قوانین و مقررات زیر پا گذاشته گردد، افزود: باید حواسمان باشد برای فراوری و سرمایه گذاری سنگ اندازی و یقه های استین مان به چیزی گرفتار گردد.

وی با اشاره به اینکه استان هرمزگان قابلیت های ویژه ای برای بازوی مهم توسعه کشور دارد و اهرم بزرگی برای ارتقا کشورمان است، مطرح کرد: استاندار هرمزگان همیشه لباس مالی به تن دارد و می تواند هرمزگان را به جایگاهی برساند که خیلی ها آرزو رسیدن به آن را دارند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه رتبه هرمزگان در جذب سرمایه گذاری خارجی قابل قبول نیست، توضیح داد: باید اراده و عزم آهنین داشته باشیم تا بتوانیم به سرمنزل مقصود برسیم.

وی با اشاره به اینکه دارایی های دولت در هرمزگان چشمگیر است، افزود: قابلیت های هرمزگان جز استان های نادر کشور است و حضور استاندار مالی در هرمزگان بارقه های امید را افزایش داده است.

دژپسند با بیان اینکه نباید قانون را کنار بگذاریم، اظهار کرد: نمی توان از بدهکاران مالیاتی به راحتی عبور کرد و در صورت سواستفاده همگی از دولت شاکی می شوند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه هیچ زمان به خود اجازه نمی دهم برای روان کاری فراوری کنندگان درنگ کنیم، اظهار داشت: باید دستگاه های اجرایی از توان و قابلیت های استانداران بهره گرفته گردد تا مانع از ایجاد مشکل شویم و شاهد سبب رونق فراوری، مقابله با فساد و اجرای قانون باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید