خبرنگاران نحوه برگزاری لیگ برتر بسکتبال زنان تعیین شد

به گزارش وبلاگ انار، تهران- خبرنگاران- جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال زنان امروز (سه شنبه) برگزار و چگونگی مسابقات معین شد که قرار است لیگ به صورت متمرکز با حضور 14 تیم کارش را شروع کند.

خبرنگاران نحوه برگزاری لیگ برتر بسکتبال زنان تعیین شد

به گزارش وبلاگ انار؛ جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال زنان با حضور شبنم کلاهی دبیر و فریده شجاعی نائب رئیس بانوان فدراسیون و با حضور مسوولان باشگاه ها برگزار گردید که طی آن مقرر شد لیگ با حضور 14 تیم، به صورت متمرکز و در 2 گروه از اول آبان شروع گردد.

در این جلسه ابتدا فریده شجاعی گفت که طبق نظر رئیس فدراسیون تنها تیم هایی که بدهی شان را پرداخت نموده اند در قرعه کشی شرکت خواهند کرد که سرمربی بعضی تیم ها به این موضوع اعتراض کردند.

موضوع مورد بحث این بود که بعضی حامیان اقتصادی از باشگاه ها خواسته بودند که شرایط مسابقات با توجه به شیوع ویروس کرونا تعیین گردد که شبنم کلاهی دبیر فدراسیون گفت فدراسیون هیچ ضمانتی برای به انتها رسیدن مسابقات به تیم ها نمی دهد.

مساله سرگروهی تیم ها در قرعه کشی نیز با انتقاد بعضی مربیان روبرو بود که در نهایت قرعه کشی با سرگروهی گروه بهمن و شهرداری گرگان انجام شد.

طبق تصمیم نهایی فدراسیون، مسابقات لیگ سال جاری به صورت متمرکز و با حضور 14 تیم برگزار خواهد شد و تیم های شرکت کننده در 2 گروه به رقابت می پردازند.

طبق هماهنگی های اجرا شده فدراسیون نیز مسابقات در سالن آزادی و سالن حکیمیه دانشگاه آزاد برگزار می گردد.

گروه بندی به توضیح زیر است:

گروه A

گروه بهمن تهران

نامی نو اصفهان

ستاد شرکت ملی گاز تهران

مهرام تهران

پاز تهران

سینام مشهد

نارسینا تهران

گروه B

بانوان شهر گرگان

پالایش نفت آبادان

مولتی کافه مشهد

شورا و شهرداری قزوین

آسمان سترگ سپهرداد تهران

کنکو تهران

خانه بسکتبال هرمزگان

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نحوه برگزاری لیگ برتر بسکتبال زنان تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نحوه برگزاری لیگ برتر بسکتبال زنان تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید