خبرنگاران پنهانکاری پنتاگون درمورد آتش سوزی در ناو نظامی

به گزارش وبلاگ انار، تهران- خبرنگاران- وزارت دفاع آمریکا پس از شش روز پنهانکاری خبر آتش سوزی در یکی از ناوهای نظامی این کشور در فیلیپین که منجر به زخمی شدن 13 ملوان شد را منتشر کرد.

خبرنگاران پنهانکاری پنتاگون درمورد آتش سوزی در ناو نظامی

به گزارش وبلاگ انار، رین مامسن سخنگوی ناوگان هفتم نیروی دریایی آمریکا شامگاه سه شنبه به نشریه دفاعی استریپ گفت که 13 ملوان در آتش سوزی پنجشنبه گذشته در ناو یو اس اس انتیتام زخمی شده اند.

وی در بیانیه ای گفت: ملوانان در حین خاموش کردن آتش سوزی در موتورخانه مجروح شدند، افراد آسیب دیده پس از درمان به محل کار خود بازگشتند.

به ادعای مامسن، خدمه کشتی سریعا آتش را مهار کردند و اجازه ندادند آسیبی به موتورخانه وارد گردد و ناو همچنان در شرایط عملیاتی قرار گرفته است.

به گفته سخنگوی ناوگان هفتم نیروی دریایی آمریکا، بازرسان در تلاشند تا علت آتش سوزی را کشف نمایند.

در یک هفته گذشته این دومین آتش سوزی برای نیروی دریایی آمریکا است. براساس اطلاعیه نیروی دریایی آمریکا 20 سپتامبر (30شهریور) نیز پنج نظامی نیروی دریایی آمریکا در جریان اطفای حریق در کشتی یواس سی جی سی وائشه مجروح شدند.

آمریکا در ماه های اخیر شاهد سلسله آتش سوزی و انفجارهایی بوده که در مراکز حساس و مهم این کشور اتفاق افتاده اند.

انفجار در کارخانه فولاد آرکلور میتال و نیروگاه برق شهر ویتفیلد در ایالت ایندیانا، آتش سوزی در کارخانه الکِمیکس در ایالت جورجیا و انفجار رزم ناو بونهام ریچارد از جمله حوادث مشکوک در آمریکاست.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پنهانکاری پنتاگون درمورد آتش سوزی در ناو نظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پنهانکاری پنتاگون درمورد آتش سوزی در ناو نظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید