رستگاری پرسپولیس با کالدرون در شوت!

به گزارش وبلاگ انار، تیم فوتبال پرسپولیس پیروز شد ذوب آهن اصفهان را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد تا بار دیگر در جمع مدعیان قهرمانی قرار بگیرد.

رستگاری پرسپولیس با کالدرون در شوت!

سرخپوشان پایتخت در حالی پیروز به برد شاگردان منصوریان در اصفهان شدند که مالکیت توپ 39 درصدی داشتند. آماری که به مراتب پایین تر از میانگین بازی های قبلی سرخپوشان بود.

گابریل کالدرون که با حضور در راس کادر فنی این تیم تاکتیک جدیدی را برای پرسپولیس طراحی نموده بود معمولا اعتقاد به مالکیت توپ بالای تیمش داشت. از این رو سرخ ها قبل از بازی با ذوب آهن، میانگین مالکیت توپ 61 درصدی را داشتند که با پاس های کوتاه و بلند بسیار زیاد در زمین مسابقه کسب نموده بودند. متوسط تعداد پاس های پرسپولیس در یازده هفته ابتدایی لیگ برتر بیشتر از 400 پاس سالم بوده است. این در حالیست که سرخ ها در دومین برد پرگل خود در فصل جاری تنها 339 پاس سالم به همدیگر داده بودند.

کالدرون که به نظر می رسد ترکیب ایده آل خود را با حضور بشار رسن در میانه میدان و همچنین سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده در قلب خط دفاعی پیدا نموده است برای رسیدن به گل، چاره ای جز شوتزنی پیدا ننموده است.

پرسپولیس بر خلاف بازی های گذشته تواسنت مقابل ذوب آهن 11 شوت به سمت دروازه حریف خود زده که سه شوتِ آن درون چارچوب بوده است.

فرمولی که سرخ ها را از برزخ گل نزدن خارج کرد تا کالدرون با حاشیه امنیت کامل، فوتبال دلخواهش را در پرسپولیس برای ادامه فصل پیاده کند.

همچنین حضور بشار رسن در میانه میدان باعث شد تا مهدی ترابی و علی علیپور به همراه وحید امیری بتوانند با پاس های دقیق ملی پوش عراقی به سمت دروازه ذوب اهن از جناحین حملات بیشتری نموده و عرض خظط دفاع ذوبی ها را تحت تاثیر قرار دهند. سرعت بالای مهره های تهاجمی پرسپولیس سبب شد تا آنها در اکثر مصاف های تک به تک خود پیروز شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رستگاری پرسپولیس با کالدرون در شوت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستگاری پرسپولیس با کالدرون در شوت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید