زولبیا و بامیه چند؟

به گزارش وبلاگ انار، خبرنگاران/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان از قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان سخن به میان آورد و اظهار کرد: قیمت هر کیلو زولبیا 20 هزار تومان، قیمت بامیه هر کیلو 22 هزار تومان و قیمت مخلوط زولبیا و بامیه هر کیلو 21 هزار تومان مصوب شده است.

زولبیا و بامیه چند؟

مهدی حسینی نژاد پیش از ظهر امروز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه در دومین جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان گفت: اقلام اساسی که از 28 اسفندماه تا 2 اردیبهشت امسال دچار تغییر قیمت شده اند که شامل برنج طارم با 4 درصد، برنج پاکستانی با 27 درصد، برنج هندی با 40 درصد، لوبیا چیتی با 22 درصد، لپه با 10 درصد، عدس با 54 درصد و برنج هاشمی با 4 درصد افزایش قیمت بوده که این افزایش به دلیل مسائل واردات و تغییر متناوب ارز بوده که در آینده نزدیک با ورود اقلام داخلی به بازار این مشکل نیز حل خواهد شد.

وی با اشاره به تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در استان کرمان اظهار کرد: سهمیه شکر در شمال استان 1357 تن و در جنوب استان 627 تن است که توزیع آن به دو صورت فله ای با قیمت هر کیلو 4 هزار و 700 تومان و بسته بندی هر کیلو 5 هزار و 900 تومان خواهد بود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان بیان نمود: سهمیه مرغ منجمد در شمال استان 679 تن و در جنوب استان 314 تن است که با قیمت مصرف کننده هر کیلو 12 هزار تومان عرضه خواهد شد همچنین 407 تن سهمیه گوشت قرمز شمال استان و 188 تن سهمیه جنوب استان است که با قیمت هر کیلو 42 هزار تومان عرضه می گردد.

وی اظهار کرد: برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان 1357 تن روغن نباتی در شمال استان و 627 تن به جنوب استان تخصیص یافته که قیمت آن باتوجه به وزن روغن فرق خواهد نمود که قیمت ها در ستاد تنظیم بازار معین شده همچنین سهمیه برنج هندی در شمال استان 1357 تن و در جنوب استان 627 تن است که قیمت برای مصرف کننده هر کیلو 8000 تومان خواهد بود.

حسینی نژاد با اشاره به مصرف خرما در ایام ماه رمضان، بیان کرد: خرمای امسال به صورت ویژه در طرح تنظیم بازار قرار گرفته که سهمیه شمال استان 2036 تن و سهمیه جنوب استان 941 تن می باشد که قیمت برای مصرف کننده هر کیلو 24 هزار تومان خواهد بود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان از قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان سخن به میان آورد و اظهار کرد: قیمت هر کیلو زولبیا 20 هزار تومان، قیمت بامیه هر کیلو 22 هزار تومان و قیمت مخلوط زولبیا و بامیه 21 هزار تومان مصوب شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زولبیا و بامیه چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زولبیا و بامیه چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید