سامسونگ به روزرسانی چهارم را برای حل مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن منتشر کرد

به گزارش وبلاگ انار، این طور که به نظر می رسد، تمام 3 کوشش قبلی سامسونگ برای حل مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن با شکست همراه بود تا این شرکت مجاب گردد چهارمین به روزرسانی را هم منتشر کند.

سامسونگ به روزرسانی چهارم را برای حل مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن منتشر کرد

سامسونگ با گوشی های سری گلکسی S20، نتوانست آن طور که باید توجه کاربران را به خود جلب کند که از مهم ترین دلایل این اتفاق، قیمت بسیار بالای محصولات این سری بود. شرکت کره ای اما برای جبران این موضوع، گلکسی S20 فن ادیشن را با تعیینات فنی تقریبا مشابه نظیر پردازنده اسنپدراگون 865/اگزینوس 990 و نمایشگر 120 هرتزی و قیمت بسیار پایین تر راهی بازار کرد تا بدین ترتیب کاربران را به خرید این گوشی ترغیب کند.

این اقدام سامسونگ موفقیت آمیز بود اما طولی نکشید تا تعداد زیادی از کاربران از مشکل نمایشگر 6.5 اینچی این گوشی شکایت نمایند. این مسائل مربوط به تاچ گوشی بوده که از جمله آن ها می توان به لمس تصادفی، عدم تشخیص ضربه و سوایپ و همچنین در بعضی مواقع شدید، از کار افتادن لحظه ای تاچ نمایشگر اشاره نمود. مسئله ای که حتی بعد از 3 بار ارائه به روزرسانی هنوز هم حل نشده تا کاربران بیش از پیش نگران و عصبانی باشند. تعیین نیست آیا این مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری اما سامسونگ تسلیم نشده و چهارمین به روزرسانی را هم برای حل این مشکل منتشر کرد که در بین قابلیت های جدید آن، عبارت پایداری صفحه لمسی بیشتر جلب توجه می نماید.

به روزرسانی جدید سامسونگ که 260 مگابایت حجم دارد، شامل بسته امنیتی ژانویه 2021 و همچنین بهبود نرم افزاری و پایداری کلی گوشی هم می گردد. اما متأسفانه این به روزرسانی برای همه افراد دنیا منتشر نشده و بسیاری ها بی صبرانه منتظر این اتفاق هستند تا ببینند آیا مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن حل می گردد یا خیر.

خوشبختانه به گزارش یک سری از کاربران مدل 5G این گوشی در انگلستان که با مشکل مشابهی روبرو شده بودند، بعد از دریافت به روزرسانی چهارم همه چیز به روال عادی بازگشت. تعیین نیست آیا این موضوع موقتی بوده یا دائمی چون پیش تر هم تصور می شد این مشکل حل شده اما به نظر می رسد فعلا مسئله ای وجود ندارد تا انتظار برای دریافت به روزرسانی جدید بی فایده نباشد.

متأسفانه مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن به یکی دو نمونه خلاصه نمی گردد و کاربران در ماه اکتبر سال گذشته هم به بسیاری از این مسائل اشاره نموده بودند. به نظر می رسد غول کره ای در عرضه محصولی برای بهبود شرایط بد پرچم دارهای سری S20 کمی عجله کرد. با این حال امیدواریم این شرکت هرچه زودتر در حل مشکل مربوط به نمایشگر و دیگر مسائل این گوشی بسیار ارزشمند اقداماتی را انجام دهد. چون اگر به روزرسانی چهارم هم نتواند به صورت دائمی مشکل نمایشگر را حل نماید، ممکن است مسائل زیادی را برای شرکت بوجود بیاورد.

در این رابطه که به روزرسانی جدید توانسته مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن را حل نماید یا خیر نمی توانیم به طور حتم نظر دهیم و باید منتظر بمانیم در ابتدا این به روزرسانی برای همه کاربران منتشر گردد و در درجه دوم چند ماهی از آن بگذرد تا مطمئن شویم آیا مشکل به صورت دائمی حل شده یا خیر.

منبع: PhoneArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "سامسونگ به روزرسانی چهارم را برای حل مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ به روزرسانی چهارم را برای حل مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید