سرمایه های ارزشمند مردمی کیفیت در خدمت را فراهم نموده است

استاندار تهران با اشاره به اینکه اقدام خیرین جهت ساخت مجهزترین شیرخوارگاه کشور قابل تقدیر است گفت: سرمایه های ارزشمند مردمی کیفیت در خدمت را فراهم نموده است.

سرمایه های ارزشمند مردمی کیفیت در خدمت را فراهم نموده است

به گزارش خبرنگاران انلاین به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بند پی، آدینه 29 آذر در آئین افتتاح رسمی بزرگترین و مجهزترین شیرخوارگاه کشور با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید طی سخنانی گفت: اقدام خیرین جهت ساخت بزرگترین و مجهزترین شیرخوارگاه کشور قابل تقدیر است.

استاندار تهران ضمن تشکر از اقدام خیرین اضافه نمود: کار ارزشمند و بزرگی که توسط خیرین کشور و تهران انجام شده احداث بزرگ ترین و مجهزترین شیرخوارگاه کشور و حتی منطقه می باشد که با استانداردهای جهان ساخته شده است.

وی تاکید نمود: امید است که شرایطی فراهم گردد تا کسانی که احتیاج به چنین خدماتی دارند به شکل برابر و عادلانه بتوانند از این شرایط و فضا به درستی استفاده نمایند.

محسنی بند پی با بیان اینکه 93 درصد تصدی ها در بخش بهزیستی به بخش خصوصی واگذار شده است گفت: همین شیرخوارگاه نیز به بخش خصوصی واگذار شده که به 97 درصد تصدی ها رسیده است که افتخاری برای سازمان بهزیستی به حساب می آید.

وی بیان داشت: این سرمایه ای ارزشمند مردمی شرایطی را فراهم نموده اند که ما کیفیت بخشی به خدمت را شاهد آن هستیم و انشااله به نیت خیر و داوطلبانه خیرین خداوند پاداش دنیوی و اخروی اعطا کند و ما نیز بستری را برای پویایی و سیاستگذاری و نظامی مستمر بر قانون مداری و شفافیت را مهیا کنیم.

بر اساس این گزارش این ساختمان یکی از بزرگترین بناها با تجهیزات مدرن و به روز کشور است که به همت مجمع خیرین کشور، جامعه خیران حامی معلولان و حمایت خیران دیگر ساخته و متناسب با روحیه بچه ها و منطبق بر استانداردهای بین المللی طراحی و معماری شده است.

گفتنی است که این ساختمان با زیربنای 7 هزار و 140 متر مربع احداث شده، که شهرداری منطقه 15 نیز با هدف بهره مندی بهینه بچه ها از فضاهای این مرکز به یاری خیران آمده و مجموعه فعالیت هایی را در زمینه محوطه سازی، زیباسازی و فضای سبز در آن انجام داده و زیرسازی و اجرای عملیات مرمت، روکش آسفالت، عملیات تخریب و بازسازی جدول باغچه ها اجرا و 60 متر طول تک جدول در این محوطه کار شده و یکهزار و 500 متر مربع فضای سبز در محوطه انجام و 5 هزار بوته گیاه پوششی شامل انواع درختچه، ساناز و نسترن کاشته شده است

گفتنی است که در این شیرخوارگاه 100 مترمربع بام سبز در ساختمان جدید اجرا و فضای سبز زیبایی در طبقه سوم برای بچه ها ایجاد شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "سرمایه های ارزشمند مردمی کیفیت در خدمت را فراهم نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه های ارزشمند مردمی کیفیت در خدمت را فراهم نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید