سقوط هواپیمای مسافری پاکستان

به گزارش وبلاگ انار، رسانه پاکستانی جیو نیوز گزارش داده است که یک هواپیمای شرکت بین المللی این کشور که از شهر لاهور به سوی کراچی در حرکت بود، در نزدیک فرودگاه بین المللی جناح در شهر کراچی، سقوط نموده است.

سقوط هواپیمای مسافری پاکستان

عبدال حافظ سخنگوی هواپیمای پاکستان ضمن تایید این خبر گفت: این هواپیما 90 مسافر داشته و از لاهور به سمت کراچی در حرکت بوده و در یک منطقه مسکونی سقوط نموده است.

وی اضافه کرد: جزئیاتی در خصوص سرنشینان این حادثه تا به امروز مخابره نشده است.

این هواپیما از نوع A320 شرکت ایرباس بوده و تصاویر مربوط به محل حادثه دود غلیظ در منطقه را نشان می دهد و به گفته مقامات آمبولانس و تیم های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وزارت بهداشت پاکستان اعلام نموده است در تمامی بیمارستان های کراچی پس از سقوط این هواپیما آماده باش و حالت اضطراری اعلام شده و کادر درمانی برای یاری رسانی به زخمی های احتمالی این حادثه آمادگی دارند.

سخنگوی هواپیمای پاکستان همچنین گفت: این هواپیما در حال فرود بوده و متاسفانه به دلیل نامعلومی در منطقه مسکونی نزدیک به فروگاه کراچی سقوط نموده است.

وی خاطر نشان کرد: ارتباط رادیویی با هواپیما یک دقیقه قبل از سقوط قطع شده بود.

حافظ همچنین تاکید نمود: هنوز بسیار زود است که در خصوص علت حادثه اظهار نظر گردد و باید تیم مستقل علل و دلایل این سقوط این هواپیمای مسافری را آنالیز کند.

منابع پاکستان اعلام کردند که یکی از وبلاگ انار ارشد این کشور به نام انصار نقوی نیز در این حادثه هوایی جان خود را از دست داده است.

عمران خان نخست وزیر پاکستان در واکنش به این حادثه ضمن ابراز تاسف به خانواده جانباختگان این حادثه از شروع تحقیقات فوری درباره دلیل وقوع این حادثه هوایی اطلاع داد.

منبع: فرارو

به "سقوط هواپیمای مسافری پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط هواپیمای مسافری پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید