شاگردان کولاکوویچ در چه صورت به فینال صعود می نمایند؟

به گزارش وبلاگ انار، اگر تیم ملی والیبال کشورمان در دو هفته پیش رو بتواند 10 امتیاز کسب کند، یعنی در سه یا چهار بازی پیروز میدان گردد آن وقت می تواند به فینال لیگ ملت ها صعود کند.

شاگردان کولاکوویچ در چه صورت به فینال صعود می نمایند؟

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ انار، تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم و چهارم رقابت های لیگ ملت های والیبال باید در دو شهر ارومیه و اردبیل به مصاف حریفان خود برود.

ملی پوشان ایران باید در دو هفته آینده 10 امتیاز به دست بیاورند به این صورت که آنها در سه یا چهار بازی پیروز میدان شوند تا در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال که به میزبانی بلغارستان برگزار می گردد، ملاقات ملی پوشان والیبال به نوعی تدارکاتی محسوب می گردد و با همین امتیازات می توانند به دور بعد رقابت ها که حضور در فینال است راه پیدا نمایند.

اگر شاگردان کولاکوویچ بتوانند در سه یا چهار بازی هفته سوم و چهارم به پیروزی برسند و جمع امتیازات را در این دو هفته به عدد 10 برسانند می تواند حضور در فینال را پس از 6 سال تجربه نمایند.

با صعود ایران به مرحله فینال همانطور که گفته شد هفته پایانی که به میزبانی بلغارستان است، برای شاگردان کولاکوویچ تدارکاتی محسوب می گردد و کادر فنی می تواند به بازیکنان جوان برای حضور در این سه ملاقات میدان بدهد. با توجه به اینکه سال جاری تیم ملی والیبال کشورمان از همان هفته ابتدایی آغاز خوبی داشت و توانست نمایش قابل قبولی ارائه دهد بنابراین شانس صعودش به مرحله فینال بالا رفت و سرمربی تیم ملی هم برای اینکه این شانس صعود به فینال را از دست ندهد، بازیکنان باتجربه را به میدان می فرستاد.

با توجه به اینکه سال جاری سال منتهی به المپیک است و بعد از لیگ ملت ها، تیم های والیبال جهان برای کسب سهمیه المپیک مقابل هم قرار می گیرند از همین روی صعود ایران به مرحله فینال این رقابت ها می تواند نشان دهد که والیبال ایران حرفی برای گفتن دارد و می تواند حریف جدی برای مدعیان باشد.

4057/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "شاگردان کولاکوویچ در چه صورت به فینال صعود می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاگردان کولاکوویچ در چه صورت به فینال صعود می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید