فاضلی: نتایج نساجی قابل پیش بینی بود، درباره پرسپولیس به جمع بندی نرسیده ام

به گزارش وبلاگ انار، سرمربی نساجی قائم شهر می گوید به علت ایمان و اعتقاد به توانایی بازیکنانش، نتایج خوب این تیم در هفته های ابتدایی را پیش بینی نموده بود.

فاضلی: نتایج نساجی قابل پیش بینی بود، درباره پرسپولیس به جمع بندی نرسیده ام

وحید فاضلی در گفت وگو با وبلاگ انار، درباره نتایج نساجی قائم شهر در چهار هفته ابتدایی و قرار دریافت در رتبه سوم جدول رده بندی با هفت امتیاز گفت: این چهار هفته ملاک درستی برای سنجش شرایط ما و سایر تیم ها نیست و باید هفته به هفته جلوتر برویم. با این حال برای من قابل پیش بینی بود که این نتایج را به دست آوریم چرا که به توانایی بازیکنانم ایمان داشتم و کارمان را واضح و روشن انجام می دادیم.

او با اشاره به جدایی جمع زیادی از بازیکنان فصل گذشته نساجی و جذب چندین بازیکن از تیم های مختلف که شاگردان سابق او بودند، یادآور شد: در روزهای آخر نقل وانتقالات تعدادی از شاگردان سابق را جذب کردیم و کارمان آغاز شد. با ایجاد هارمونی مناسب بین بازیکنان، نتایج خوبی را در هفته های ابتدایی کسب کردیم.

سرمربی نساجی درباره فلسفه و اهدافش در فوتبال و همچنین طی کردن مراحل مختطف مربیگری در فوتبال گفت: من هفت، هشت سال به عنوان دستیار فعال بودم. نتایج خوبی را به دست آوردیم و تاثیرگذار بودیم اما اینکه الان نمی خواهم اهدافم در مربیگری را به صورت عمومی اعلام کنم. مساله مهم برای من، سخت کوشی در بازی های مختلف است.

او در واکنش به این که چه سبکی از فوتبال را می پسندد، اظهار کرد: فوتبال پرفشار و مبتنی بر پرسینگ (تحت فشار قراردادن) را می پسندم. قصد ندارم وارد جزییات شوم اما دوست دارم تیمم اکتیو باشد و در هر بازی سبک خاصی از فوتبال را در پیش بگیریم و بتوانیم از استعداد تک تک بازیکنان استفاده کنیم.

فاضلی در پاسخ به این سوال که آیا او تیمش را براساس توانایی و نقاط ضعف تیم حریف آماده می نماید یا در صدد دیکته کردن فوتبال تیمش به رقبا است؟ گفت: در خصوص برخی از رقبا می توانیم خودمان را دیکته کنیم اما این اتفاق همواره رخ نمی دهد. باید متفاوت باشیم. در حال حاضر دنبال این هستیم که با سبک های متفاوت ظاهر شویم. به این صورت نیست که خودمان را به حریف قالب کنیم یا براساس تفکرات آن ها پیش برویم بلکه می خواهیم از تیم خودمان شناخت دقیقی داشته باشیم و براساس توانایی خودمان برای هر بازی برنامه ریزی کنیم.

سرمربی نساجی درباره رد درخواست پرسپولیس برای برگزاری بازی دو تیم در تهران به جای قائم شهر توسط این باشگاه اظهار داشت: باشگاه پاسخ درخواست پرسپولیس را داد و من هم تابع تصمیمات باشگاه هستم. موضع باشگاه تعیین است و در راس تصمیمات واقع شده است و همین تصمیم جاری خواهد شد.

او با بیان این که در تدارک آماده سازی تیمش برای مصاف با پرسپولیس است گفت: نمی خواهم درباره این موضوع زیاد صحبت کنم اما کارمان را آغاز کردیم. در هفته های گذشته هم بازی های پرسپولیس را بررسی نموده بودیم. ملاقات این تیم با نفت مسجدسلیمان را مرور کردیم اما هنوز درباره این که بگویم چه برنامه ای برای حریف داریم، زود است و باید به جمع بندی نهایی برسیم و شرایط بازیکنان را در نظر بگیریم.

فاضلی همچنین درباره کاهش آمار گلزنی در لیگ بیستم و نظرات مختلف از جمله فشردگی مسابقات، حضور در هفته های ابتدایی، قانون منع جذب بازیکنان خارجی و همین طور جدایی مهره های هجومی از فوتبال ایران گفت: تمام این مباحث دخیل هستند. ضمن اینکه مربیان هم جدیدا بیش از حد برای کسب نتیجه تحت فشار هستند. یک سری مربیان فقط برای گل نخوردند وارد زمین می شوند و دنبال ضدحمله هستند. مربیان دیگر هم برای این ضدحملات برنامه ریزی می نمایند. حتی تیم هایی که مالکیت توپ را دارند، با ترس و لرز وارد زمین می شوند. الان فوتبال ما مبتنی بر ضدحمله و دفاع ضدحمله شده است.

سرمربی نساجی در تشریح ضد حمله و دفاع ضدحمله گفت: دفاع ضدحمله به این معنی است که تیم ها برای جلوگیری از ضدحملات احتمالی رقیبان هم برنامه هایی دارند و به همین دلیل در بخش تهاجمی آمار گلزنی کاهش پیدا نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فاضلی: نتایج نساجی قابل پیش بینی بود، درباره پرسپولیس به جمع بندی نرسیده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضلی: نتایج نساجی قابل پیش بینی بود، درباره پرسپولیس به جمع بندی نرسیده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید