قرنطینه رونالدو دردسر ساز شد

به گزارش وبلاگ انار، قرنطینه شخصی کریستیانو رونالدو در شهر زادگاهش، مادیرا، وحشت این شهر پرتغالی از بابت شیوع ویروس کرونا در شهرشان را به دنبال داشته است.

قرنطینه رونالدو دردسر ساز شد

به گزارش وبلاگ انار به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه باشگاه یوونتوس رسما تایید کرد که دانیله روگانی بازیکن این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده، همه بازیکنان این تیم در شهر تورین در قرنطینه قرار گرفتند. اما کریستیانو رونالدو در آن موقع در شهر تورین حضور نداشت چرا که با کسب اجازه از باشگاه ایتالیایی برای سر زدن به مادر بیمارش به زادگاه خود، مادیرا در پرتغال سفر نموده بود.

رونالدو که مادرش بعد از یک سکته مغزی تحت یک عمل جراحی سخت قرار گرفته بود در آن موقع برای عیادت او به شهر مادیرا رفته بود که خبر ابتلای روگانی به کرونا و قرنطینه شدن بازیکنان یوونتوس در ایتالیا را دریافت کرد.

رونالدو در تماس با باشگاه دریافت که لازم نیست به ایتالیا برگردد و بهتر است در مادیرا مانده و خود را قرنطینه کند. بعد از آن بود که اعلام شد رونالدو به صورت داوطلبانه در شهر مادیرا خودش را قرنطینه نموده است.

اما این خبر باعث ترس و وحشت اهالی شهر مادیرا شده. در این شهر تا این لحظه هنوز هیچ موردی از ابتلا به کرونا مشاهده نشده و مردم می ترسند حضور ستاره محبوب شهرشان رونالدو این بار نه توجه رسانه ای بلکه ویروس کرونا را برایشان به ارمغان بیاورد.

  • تست کرونای سرمربی آرسنال مثبت شد

نگرانی مردم از این بابت باعث شده مقامات دولت محلی مادیرا در این باره صحبت نموده و به مردم اطمینان دهند که از جانب رونالدو خطری متوجه آنها نخواهد بود.

رئیس دولت محلی مادیرا، میگل آلبوکرک گفت: به دلیل دستورالعمل های محافظت از اطلاعات نمی توانم درباره این مساله صحبت کنم ولی می خواهم بگویم که این قضیه به دقت تحلیل و آنالیز شده و در حال حاضر این تضمین داده شده که شیوع بیماری غیرممکن است.

پدرو راموس، وزیر ورزش دولت محلی هم با تایید این گفته ها افزود: چه خود ورزشکار و چه خانواده اش علائم بیماری را نشان نمی دهند.

رونالدو با اینکه در وطنش باقی مانده ولی هر روز با کادر پزشکی باشگاه یوونتوس در تماس بوده و در باشگاه شخصی خود تمرین می نماید.

راموس در ادامه توضیحات خود درباره قرنطینه کریستیانو رونالدو به مردم مادیرا گفت: رونالدو برای عیادت مادرش به مادیرا آمد چرا که کادر درمانی- سلامت ما تضمین داد که همه شرایط ایمنی و بهداشتی در این سفر رعایت شده و نه برای او و نه برای همه کسانی که با او در تماس قرار می گیرند مسئله ای پیش نخواهد آمد.

  • بازیکنان لسترکرونایی شدند

این صحبتها در حالی مطرح شده که دولت پرتغال روز چهارشنبه همه پروازها به مقصد از مبدا ایتالیا را تا روز 24 مارس یعنی یازده روز دیگر به حالت تعلیق درآورد. درحالیکه هنوز موردی از کرونا در شهر مادیرا گزارش نشده ولی در کل کشور پرتغال تا این لحظه 78 نفر به کرونا مبتلا شده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "قرنطینه رونالدو دردسر ساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه رونالدو دردسر ساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید