لبنان، اظهارات مداخله جویانه سفیر آمریکا درباره ترور لقمان سلیم

به گزارش وبلاگ انار، سفیر ایالات متحده در بیروت چند روز بعد از ترور فعال سیاسی لبنان در اظهاراتی مداخله جویانه و فتنه افکنانه به آن واکنش نشان داد.

لبنان، اظهارات مداخله جویانه سفیر آمریکا درباره ترور لقمان سلیم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ انار به نقل از وبسایت لبنانی الملحق، دوروتی شیا سفیر آمریکا در بیروت روز گذشته در ادامه بهره برداری های سیاسی غرب و ایالات متحده از ترور لقمان سلیم فعالی سیاسی لبنان ضمن وحشیانه خواندن این ترور مدعی شد که لقمان سلیم آشکارا و پنهانی اعلام نمود که زندگی او در معرض خطر است، اما با این حال شجاعانه به پیشبرد عدالت و حاکمیت قانون در کشورش ادامه داد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ انار بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ انار بخوانید. (کلیک کنید)

سفیر ایالات متحده در لبنان در ادامه گفت این ترور صرفا حمله وحشیانه به یک فرد نبود، بلکه حمله ای بزدلانه به اصول دموکراسی و آزادی بیان و نیز حمله ای به خود لبنان محسوب می گردد.

سلیم، اواخر هفته گذشته در حال بازگشت به بیروت ناپدید شد. سپس جسد وی در حالی که چند گلوله به او اصابت نموده بود در خودرویش در جنوب این کشور پیدا شد.

در اقدامی جهت دار و پیش از آنکه حتی مسئولان امنیت و قضایی لبنان تحقیقات پرونده قتل سلیم را شروع نمایند رسانه های وابسته به عربستان این موضوع را در گزارش های خود برجسته کردند که سلیم منتقد حزب الله بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لبنان، اظهارات مداخله جویانه سفیر آمریکا درباره ترور لقمان سلیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبنان، اظهارات مداخله جویانه سفیر آمریکا درباره ترور لقمان سلیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید