مازندران 25 درصد مدالهای بازیهای جاکارتا را کسب کرد

به گزارش خبرنگاران، حبیب حسین زادگان، بعداز ظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آمل گفت: مازندران به عنوان یکی از استان های ورزشی است و یک سوم از مدال های خوشرنگ جهانی و آسیایی را مازندران به دست می آورد.

مازندران 25 درصد مدالهای بازیهای جاکارتا را کسب کرد

حسین زادگان با اشاره به اینکه در امسال این استان توانست بیش از 285 مدال رنگارنگ بین المللی را کسب کند، اضافه نمود: در سال گذشته رکورد خودمان را در کسب مدال ها زدیم.

وی با بیان اینکه در این اداره کل یکی از ماموریت های ما در حوزه جوانان است، اضافه نمود: در شوراهای اداری کمتر به حوزه جوانان توجه می گردد و انتظار داریم این توجه ها بیشتر گردد که با همدلی اعصای شورای اداری می توان یاری بیشتری صورت گیرد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه شهرستان آمل یکی از شهرهای کلیدی این استان بوده که سهم بسزایی در کسب مدال در رشته های انفرادی و تیمی دارد.

وی با بیان اینکه آمل در بخش زیر ساخت چند پروژه نیمه کاره داریم که فرسوده گردیده است، اضافه نمود: در امسال پروژه های نیمه کاره به اتمام خواهد رسید.

حسین زادگان با اشاره به ورزشگاه نیمه کاره 5 هزار نفری آمل اضافه نمود: برای این ورزشگاه تامین مالی صورت گرفت و برای این مهم آگهی جذب پیمانکار داده شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مازندران 25 درصد مدالهای بازیهای جاکارتا را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران 25 درصد مدالهای بازیهای جاکارتا را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید