مستند معادله به همت فعالان رسانه قم تولید شد

به گزارش وبلاگ انار، خبرنگاران/قم مستند معادله با همکاری گروه تبلیغی رسانه ای آفاق هنر در قم و تهران تهیه شد.

مستند معادله به همت فعالان رسانه قم تولید شد

این مستند در صدد تبیین دیدگاه اسلام پیرامون عدالت خواهی و نقد نظریات دیگر در این زمینه می باشد و به راهکارهایی برای برون رفت از مسائل اقتصادی و موانع تولید توسط کارشناسان پرداخته شده است.

شایان ذکر است: عدالت خواهی خصوصاً در عرصه های اجتماعی و اقتصادی از آرمان ها و اهداف شکل گیری انقلاب اسلامی بوده و این مستند با در نظر دریافت اهمیت موضوع عدالت در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ساخته شده است.

به گفته تهیه کننده این اثر محمد مهدی حاتمی، آغاز این اثر با تحلیل اتفاقات اخیر پیرامون قتل سیاه پوست بی دفاع توسط پلیس امریکا همراه است و پس از آن به تحلیل مباحث مربوط به عدالت اقتصادی و راه های رسیدن به آن پرداخته می شود.

گفتنی است: این اثر به تهیه کنندگی محمد مهدی حاتمی، کارگردان حسین مختاری، مدیر تولید محمد علی رستملو و تدوین این اثر به همت محمد جواد حاتمی تهیه شده است.

در این اثر از کارشناسان داخلی و بین المللی در عرصه رسانه، فرهنگ و اقتصاد همچون سرکار خانم مرضیه هاشمی و آقایان دکتر سهیل اسعد، دکتر محمد جواد توکلی، دکتر حمیدرضا مقصودی استفاده شده است و پخش در آینده نزدیک از رسانه ملی انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مستند معادله به همت فعالان رسانه قم تولید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستند معادله به همت فعالان رسانه قم تولید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید