نسل بعدی گوشی های هوشمند گوگل تاشو است؟

به گزارش وبلاگ انار، بر اساس برخی از اسناد فاش شده توسط منابع آگاه و نزدیک به شرکت گوگل، گوشی پیکسل a5 که طی سال آینده به بازار عرضه می شود، یک تلفن تاشو خواهد بود.

نسل بعدی گوشی های هوشمند گوگل تاشو است؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، یک سند داخلی مرتبط با شرکت گوگل که اخیرا نشت پیدا کرده است نشان می دهد که گوشی هوشمند نسل جدید شرکت گوگل از نوع تاشو خواهد بود.

بیشتر بدانید:

گوشی گلکسی Z فولد 2 سامسونگ رونمایی شد

رونمایی گلکسی نوت 20 و گلکسی نوت 20 اولترا

خداحافظی با گوگل پلی موزیک در آذرماه سال جاری

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد گوگل در تدارک 4 گوشی جدید است که یکی از این گوشی ها قطعا تاشو خواهد بود، اما تا کنون فقط درباره یکی از این گوشی ها اطلاعاتی منتشر کرده است. البته برخی منابع رسمی گوگل تاکید دارند که خبری از 4 گوشی نیست چرا که گوگل تا به امروز رسماً فقط پیکسل 5، 5G و 4a5G را تأیید کرده است.

افزون بر این حدس زده می شود نام های Raven و Oriole باید نسل بعدی پیکسل 6 باشند. توجه داشته باشید که تلفن های گوگل به طور معمول دارای اسم کد هایی جالب هستند که بر اساس گونه های ماهی انتخاب می شوند، اما همین نام های عجیب گاهی باعث سردرگمی مخاطبان می شود.

گر قرار باشد از بین خبر های رسمی و غیررسمی یک جمع بندی ساده داشته باشیم، حدس زده می شود که دو مدل پیکسل 6 قرار است در سه ماه آخر سال آینده به بازار عرضه شوند، اما گوشی تاشو نیز در راه است.

منبع: انتخاب

به "نسل بعدی گوشی های هوشمند گوگل تاشو است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل بعدی گوشی های هوشمند گوگل تاشو است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید