هلاکت 7 داعشی و کشف 5 مقر آن ها در صلاح الدین، ایجاد کمربند امنیتی در دیالی

به گزارش وبلاگ انار، نیرو های تیپ ششم الحشد الشعبی عراق هفت نفر از عناصر گروه تروریستی داعش را در منطقه عملیات صلاح الدین به هلاکت رساندند.

هلاکت 7 داعشی و کشف 5 مقر آن ها در صلاح الدین، ایجاد کمربند امنیتی در دیالی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ انار، به نقل از سایت اطلاع رسانی الحشد الشعبی عراق، نیرو های تیپ ششم الحشد الشعبی براساس اطلاعات دقیق خود در عملیاتی پیش دستانه با پشتیبانی هوانیروز ارتش اقدام به پاکسازی چند ناحیه تا کوهستان حمرین در منطقه عملیات صلاح الدین کردند.

جاده اصلی استان اصلاح الدین از جمله نواحی مورد پاکسازی بود و نیرو های امنیتی در جریان این عملیات خود هفت تروریست را کشته و پنج مقر هسته های داعش را کشف کردند.

در این مقر ها مقادیری سلاح و مهمات و تجهیزات پشتیبانی پیدا شد.

ایجاد کمربند امنیتی در دو منطقه حیاتی استان دیالی

نیرو های الحشد الشعبی از شروع ایجاد کمربند های امنیتی در دو منطقه حیاتی در استان دیالی عراق اطلاع دادند.

صادق الحسینی از فرماندهان الحشد الشعبی در مصاحبه با سایت المعلومه گفت: یگان های الحشد الشعبی عملیات گسترده ای را برای تقویت نقاط مراقبت و دیده بانی امنیتی بویژه در عمق دو منطقه نفت خانه و اطراف دریاچه حمرین در 80 کیلومتری شمال شرقی بعقوبه شروع کردند. این عملیات در چارچوب کمربند های امنیتی برای مقابله با هرگونه حملات تروریستی داعش انجام شد.

وی اضافه کرد: تقویت نقاط مراقبت و دیده بانی برای مقابله با خطرات تروریسم در مناطق و روستا های نزدیک استقرار نیرو های الحشد الشعبی و قطع راه های نفوذ تروریست ها که خطری امنیتی بویژه در ماه های گذشته بوده است، انجام شد.

دستگیری یک تروریست در منطقه القائم

واحد اطلاعات نظامی عراق از دستگیری یک تروریست در منطقه القائم در استان الانبار اطلاع داد.

به گزارش سایت المعلومه، واحد اطلاعات نظامی عراق در بیانیه خود آورده است: ماموران واحد اطلاعات نظامی لشکر هشتم با هماهنگی اطلاعات فرماندهی عملیات الجزیره و همکاری تیپ 30 پیاده نظام توانستند یکی از تروریست ها را در ناحیه الرمانه در شهر القائم دستگیر نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هلاکت 7 داعشی و کشف 5 مقر آن ها در صلاح الدین، ایجاد کمربند امنیتی در دیالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلاکت 7 داعشی و کشف 5 مقر آن ها در صلاح الدین، ایجاد کمربند امنیتی در دیالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید