ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروسی

به گزارش وبلاگ انار، در انتخاب لباس به فصل و مکان توجه داشته باشید، به طور کلی لباس های بلند برای فصل های پاییز و زمستان مناسب تر هستند. در حالی که لباس های تا بالای زانو، برای بهار و تابستان. علاوه بر آن جایی که عروسی در آن برگزار می گردد نیز بسیار اهمیت دارد.

ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروسی

نه تنها پوشیدن لباس های مشکی در عروسی مسئله ای ندارد بلکه، پوشیدن لباس های سرهم، لباس های دو تکه و حتی پوشیدن کت شلوار نیز عجیب نیست. به خصوص در عروسی هایی که در فصل زمستان برگزار می شوند، که گرم بودن و جذاب به نظر رسیدن لباس، مهم ترین موضوع می باشد. بنابراین با رنگ مشکی، یک لباس شب بسیار جذاب داشته باشید. پس ناخودآگاه اصلی ترین دغدغه که انتخاب رنگ لباس است، از بین می رود. با وبلاگ انار همراه باشید تا آنچه از لباس شب مشکی باید بدانید.

ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروسی

نکات مهم در انتخاب لباس شب مشکی :

  • دور رنگ های سفید، کرم و لیمویی را خط بکشید، از رنگ هایی که شبیه به رنگ لباس عروس است دوری کنید. نباید جوری به نظر برسید که انگار می خواستید بیشتر از عروس در معرض توجه باشید!
  • در انتخاب لباس به فصل و مکان توجه داشته باشید، به طور کلی لباس های بلند برای فصل های پاییز و زمستان مناسب تر هستند. در حالی که لباس های تا بالای زانو، برای بهار و تابستان. علاوه بر آن جایی که عروسی در آن برگزار می گردد نیز بسیار اهمیت دارد.
  • لباس های ریسکی نپوشید، پیراهن مشکی برای عروسی می تواند مناسب باشد، به شرطی که خیلی باز، کوتاه یا تنگ نباشد! از لباس هایی که یقه خیلی باز دارند یا خیلی کوتاه هستند، برای پوشیدن در عروسی خود داری کنید. عروسی یک مراسم خاص و کلاسیک است.
  • از زیورآلات بیش از اندازه استفاده نکنید، تعداد زیورآلات از 3 تا بیش تر نگردد. در حالی که می خواهید مقداری به جذابیت خود اضافه کنید، نباید طوری به نظر برسد که انگار بیش از حد استفاده نموده اید. مثلا اگر یک ژاکت و کفش روشن پوشیدید، بهتر است از زیورآلات ساده تر بهره ببرید. همچنین اگر می خواهید از جواهرات چشمگیر بهره ببرید، بهتر است کیف و کفشتان ساده باشد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی راهنمای لباس پوشیدن برای خانم های مو کوتاه را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی لباس شب مشکی؛ مناسب عروسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید