پامپئو: ما نمی ایستیم تا ایران به آمریکایی ها حمله کند

به گزارش وبلاگ انار، وزیر خارجه آمریکا در واکنش به حمله به مواضع گروه الحشد الشعبی در عراق گفت که ما منتظر نمیمانیم تا ایران به آمریکاییها حمله کند.

پامپئو: ما نمی ایستیم تا ایران به آمریکایی ها حمله کند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ انار، مایک پامپئو وزیر خارجه، مارک اسپر وزیر دفاع و مایک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در یک نشست خبری در فلوریدا درباره حمله ارتش این کشور به مواضع گروه الحشد الشعبی در عراق شرکت کردند و توضیحاتی ارائه کردند.

پیش از این شبکه الجزیره از سفر مقامات امنیت ملی آمریکا به فلوریدا برای ملاقات با دونالد ترامپ و رایزنی درباره آخرین تحولات مربوط به حمله آمریکا به مواضع الحشد الشعبی در عراق خبر داده بود.

ترامپ در حال حاضر در اقامتگاه خود در پالم بیچ در فلوریدا حضور دارد.

مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا با اشاره به اینکه جزئیات تحولات 72 ساعت گذشته را به رئیس جمهور این کشور ارائه نموده اند گفت که ما نمی ایستیم تا جمهوری اسلامی ایران مردان و زنان آمریکایی به خطر بیاندازد.

مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا نیز در این نشست خبری با اشاره به اینکه جزئیات این حمله موفقیت آمیز علیه شبه نظامیان را به اطلاع ترامپ رسانده اند گفت که درباره دیگر گزینه ها نیز با ترامپ رایزنی نموده اند.

وزیر دفاع آمریکا در ادامه متذکر شد که ما اقدامات بیشتری را در صورت لزوم اتخاذ خواهیم کرد تا مطمئن شویم که در دفاع از خود اقدام خواهیم کرد و از رفتارهای بد گروههای شبه نظامی مورد حمایت ایران جلوگیری خواهیم کرد.

اسپر با بیان اینکه این حمله با جنگنده اف-15 صورت گرفته است گفت که در این عملیات پنج هدف بمباران شده که سه هدف در غرب عراق و دو هدف نیز در شرق سوریه بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پامپئو: ما نمی ایستیم تا ایران به آمریکایی ها حمله کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پامپئو: ما نمی ایستیم تا ایران به آمریکایی ها حمله کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید