کدام سهامداران عدالت از امروز به بانک مراجعه نمایند؟

به گزارش وبلاگ انار، سازمان خصوصی سازی به منظور جلوگیری از مراجعه بی ثمر سهامداران عدالت به بانک ها و همچنین توجه به نکات بهداشتی و رعایت دستورالعمل های مبارزه به ویروس کرونا، نکاتی را مورد تاکید قرار داد.

کدام سهامداران عدالت از امروز به بانک مراجعه نمایند؟

به گزارش مهر، در اطلاعیه سازمان خصوصی سازی خطاب به سهامداران عدالت امده است:

*از سه شنبه 6 خردادماه 1399، بانک ها بر اساس اطلاعاتی که سازمان خصوصی سازی پیش از این برایشان ارسال کرده، اقدام به پذیرش درخواست فروش 30 درصد سهام عدالت از سوی هموطنان سهام دار خواهند نمود.

اطلاعات ارسال شده برای بانک ها مربوط به پایان (31) اردیبهشت ماه امسال است و بانک ها هنوز اطلاعات پس از این تاریخ را ندارند.

*اگر بعد از تاریخ 31 اردیبهشت ماه، به سامانه الکترونیکی سهام عدالت مراجعه کرده و شماره شبای بانکی خود را در سامانه ثبت یا تغییر داده اید، و یا روش آزاد سازی خود را انتخاب و یا تغییر داده اید، در این نوبت، بانک ها اطلاعات شما را نداشته و درخواست فروش شما انجام نخواهد شد. از مراجعه به بانک پرهیز کنید و صبر کنید تا اطلاعات نهایی برای بانک ها ارسال گردد.

*پس از پایان مهلت انتخاب روش آزاد سازی به وسیله سامانه الکترونیکی سهام عدالت (8 خرداد 1399)، سازمان خصوصی سازی بسته اطلاعات نهایی و تکمیلی را مجدداً برای بانک ها ارسال خواهد کرد؛ لذا می توانید پس از حدود یک هفته کاری از تاریخ فوق (17 خرداد به بعد)، به بانک مراجعه نمائید.

*اگر شماره شبای شما در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اید تا شماره شبای بانکی شما تأیید نشده یا در حال آنالیز باشد، قادر به تکمیل فرم درخواست فروش نخواهید بود. از مراجعه بی ثمر به بانک پرهیز کنید.

منبع: فرارو

به "کدام سهامداران عدالت از امروز به بانک مراجعه نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام سهامداران عدالت از امروز به بانک مراجعه نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید