یاری 7,5 میلیارد تومانی سمنانی ها به جشن نیکوکاری با وجود بحران کرونا

به گزارش وبلاگ انار، خبرنگاران/سمنان قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان عید و شادی را با مشارکت هفت میلیارد و 510 میلیون تومانی در جشن نیکوکاری به خانواده های نیازمند به ارمغان آوردند.

یاری 7,5 میلیارد تومانی سمنانی ها به جشن نیکوکاری با وجود بحران کرونا

محمد قوسی، قائم مقام کمیته امداد استان سمنان ضمن تقدیر از نوعدوستی و مساعدت چشمگیر مردم استان سمنان در جشن نیکوکاری سال جاری، اظهار کرد: یاری های نقدی جمع آوری شده در جشن نیکوکاری تا کنون، یک میلیارد و 252 میلیون تومان و یاری های نقدی و بالغ بر 6 میلیارد و 257 میلیون تومان یاری های غیر نقدی برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری استان سمنان تا کنون پنج میلیاردو 170 میلیون تومان یاری های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده است، توضیح داد: دو میلیارد 339و میلیون تومان در دفاتر یازده گانه کمیته امداد سراسر استان سمنان به صورت کالا و نقد جمع آوری شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان یادآور شد: مردم استان سمنان می توانند یاری های نقدی خود را به صورت غیر حضوری و به وسیله تلفن همراه با شماره گیری آنی #18877 و سپس وارد کردن کد 023 نیز یاری های خود به نیازمندان را در آستانه سال نو پرداخت نمایند.

وی ادامه دادد: مردم این خطه از ایران اسلامی وجوه نقدی را به شماره حساب 0102318463009 و یا شماره کارت 6984-9017-6919-6037 نزد بانک صادرات پرداخت نمایند.

قوسی با اشاره به اینکه کد دستوری # 0238877 برای دریافت یاری های مردمی به نیازمندان استان سمنان تعریف و فعال شده است توضیح داد: مردم نیک اندیش استان سمنان به وسیله این کد دستوری که براساس نیت خود، می خواهند یاری خود را به نیازمندان شهر و منطقه خاصی اهداء نمایند.

وی گفت:با توجه به شرایط کنونی قطعا با همکاری و مشارکت مردم استان می توانیم نقش موثری در شادکردن دل نیازمندان در روزهای پایانی سال و شروع سال داشته باشیم و شعار عید را به خانه هایشان ببریم را محقق کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یاری 7,5 میلیارد تومانی سمنانی ها به جشن نیکوکاری با وجود بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 7,5 میلیارد تومانی سمنانی ها به جشن نیکوکاری با وجود بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید