10 پروژه عمران شهری در چاه مبارک به بهره برداری می رسد

به گزارش خبرنگاران، حمید بردستانی بعد از ظهر شنبه در بازدید از پروژه های عمران شهری چاه مبارک گفت: سرکشی به شهر های مختلف در شهرستان های ده گانه استان بوشهر به منظور شناخت مسائل و برطرف دغدغه های شهروندان است.

10 پروژه عمران شهری در چاه مبارک به بهره برداری می رسد

وی اضافه کرد: نظارت بر پروژه های عمرانی و افزایش کیفیت مبلمان شهری از اهداف ما در سفرهای شهرستانی است و امیدوارم که بتوانیم به نتایج مورد نظر برسیم.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر از بهره برداری از 10 پروژه عمران شهری در چاه مبارک اطلاع داد و اعلام کرد: اجرای میدان ورودی شهر، اجرای زیرسازی و آسفالت 5 خیابان به طول دو هزار متر، اجرای پروژه ورودی شمالی چاه مبارک به طول هزار و 500 متر و همچنین اجرای پروژه های زیباسازی و مبلمان شهری مهم ترین پروژه های عمران شهری در چاه مبارک در جنوب استان بوشهر هستند که امیدواریم در دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.

بردستانی توضیح داد: بیش از 25 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه ها هزینه شده است.

وی گفت: در استان بوشهر 21 شهر زیر ده هزار نفر جمعیت داریم که چاه مبارک به عنوان جنوبی ترین شهر استان در سال گذشته به شهر تبدیل شده است.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر اعلام کرد: چاه مبارک بیش از پنج هزار نفر جمعیت دارد و امیدواریم روز به روز شاهد آبادانی و عمران هر چه بیشتر این شهر باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "10 پروژه عمران شهری در چاه مبارک به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 پروژه عمران شهری در چاه مبارک به بهره برداری می رسد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید