سلامتی و پزشکی

بیش از15میلیون مراجعه سرپایی به پزشکان مراکز درمانی تأمین اجتماعی

در 3 ماه اول امسال، 33 میلیون و 315 هزار و 113 بار مراجعه سرپایی به پزشکان و مراکز پاراکلینیکی در واحد های ملکی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور اجرا شده است.

25 بهمن 1398

معاون بانوان وزارت ورزش در اردوی تیم ملی کاراته

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مهین فرهادی زاد، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان امروز چهارشنبه در اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان حاضر شد و با ملی پوشان گفت و گو کرد.

16 بهمن 1398

موسوی: منعی برای آزمایش های موشکی ما و حتی موشک های بالستیک نیست

ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ما نگران اظهارات مداخله گرانه آمریکا نیستیم و منعی برای آزمایش های موشکی ما و حتی موشک های بالستیک نیست، مجداد ضروری است که آنان نص صریح قطعنامه 2231 را مورد توجه قرار داده و آزمایش های موشکی متعارف ایران که در راستای...

10 بهمن 1398

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز منصوب شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.

5 بهمن 1398

قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی امضا شد ، افزایش 15 درصدی سقف تعهدات درمانی

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان اطلاع داد و گفت: در قرارداد جدید سقف تعهدات درمانی 15 درصد افزایش یافته است.

19 دی 1398

1400 نفر در اردبیل درگیر بیماری کلیوی هستند

خبرنگاران/اردبیل رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی اردبیل گفت: بیش از یک هزار و 400 نفر در استان اردبیل با بیماری کلیوی درگیر هستند که بخشی از آنها از این انجمن خدمات دریافت می کنند.

14 دی 1398

اعلام زمان اکران فیلمی با مضمون زندگی پیشکسوت پرسپولیس

فیلم سینمایی یادم تو رو فراموش ساخته علی عطشانی در فصل تابستان روی پرده سینماها می رود.

12 دی 1398

10 دلیل؛ چرا باید برای بچه ها کتاب بخوانیم؟

خبرگزاری ایرنا: شاید اگر قدیم تر ها می شنیدیم که اگر بچه ها با کتاب مأنوس شوند، احتمال موفقیت و باهوش تر شدنشان بیشتر است، تعجب می کردیم. کتاب، بیش از آنکه سرگرمی باشد، شخصیت یک بچه را از منزوی بودن به اجتماعی بودن و از زبان محدود به کلمات متنوع سوق می...

8 دی 1398

مهمترین عوامل افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه

اکتبر، ماه اطلاع رسانی در مورد سرطان پستان است. این بیماری دومین سرطان شایع در ایران و رایج ترین نوع سرطان زنان است. سالانه 15 هزار مورد جدید سرطان سینه در ایران شناسایی می شود و این بیماری در حال شیوع است.

7 دی 1398

سونوگرافی های طولانی مدت، زمینه ساز مسائل شنوایی در جنین

پزشک متخصص رادیولوژی و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: سونوگرافی های طولانی مدت در دوران بارداری زمینه عوارض و مسائل شنوایی در جنین را به وجود می آورد.

18 آذر 1398

جزئیات آخرین وضعیت دکتر سلیمانی، آمریکایی ها با زندان از مهمانشان پذیرایی می نمایند!

همسر مسعود سلیمانی گفت: یکسال قبل در چنین روزی اقای سلیمانی به دعوت نیوکلینیک به آمریکا سفر کردغافل از اینکه آن ها با برنامه ریزی و توطئه از قبل طراحی شده او را دعوت نموده بودند. آمریکا مهمانی را دعوت نموده و با زندان از او پذیرایی می نماید!

16 آذر 1398

جزئیات شانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی علوم پزشکی اعلام شد

رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، جزئیات فراخوان شانزدهم جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی را بیان کرد.

14 آذر 1398

تصادف سه سرویس مدرسه در هرمزگان به مصدومیت 11 دانش آموز و سه راننده منجر شد

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان هرمزگان از مصدومیت 14 تن که شامل 11 دانش آموز و سه راننده خودروی سرویس مدرسه بودند، در استان هرمزگان اطلاع داد.

12 آذر 1398

ایران؛ رهبر بهداشتیِ منطقه مدیترانه شرقی

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت با بیان این که زیرساخت های بهداشتی در ایران مدرن شده و ایران در منطقه و جهان یک نمونه محسوب می گردد، گفت: ایران یک رهبر بهداشتی در منطقه مدیترانه شرقی است.

6 آذر 1398

با روش های خانگی درمان گلودرد آشنا شوید

با رو به سردی رفتن هوا، ممکن است گلودرد و سرماخوردگی به سراغ خیلی از افراد بیاید که با استراحت و دانستن روش های خانگی، می توان تاحدودی آن را درمان و کنترل کرد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

1 آذر 1398

پاداش پای سکوی مدال آوران بازی های ساحلی دنیا معین شد

به گزارش خبرنگاران، اهدای پاداش پای سکو یکی از سیاست های حمایتی کمیته ملی المپیک از ورزشکاران مدال آور در رویدادهایی است که این کمیته متولی اعزام به آن به حساب می آید.

21 آبان 1398

مرد ایرلندی نقطه اوج سینمای گانگستری است

فیلم مرد ایرلندی ساخته مارتین اسکورسیزی پایان اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم نیویوک تجربه کرد و با واکنش های بسیار مثبت منتقدان همراه شد.

10 آبان 1398

دیدار استقلال و پرسپولیس مساوی می شود، داور اشتباهی اخراجم کرد

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص دیدار امروز استقلال برابر پرسپولیس گفت: دو تیم در شرایطی به مصاف هم می روند که تا حدودی وضعیت مشابه دارند. تفکرات فنی هر دو تیم خصوصا استقلال عوض شده و هر دو تیم هدفشان نباختن در این دیدار است و به همین دلیل فکر...

5 آبان 1398

رویکرد علمی به ورزش در محیط دانشگاهی با انجام طرح پایش تندرستی

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان با اشاره به شروع طرح یکپارچه پایش تندرستی دانشجویان از مهرماه سال جاری در دانشگاه ها گفت: این اقدام یک گام بزرگ در راستای رویکرد علمی به ورزش است و باید آن را استمرار و نهادینه کنیم.

2 آبان 1398

افزایش قربانیان حمله ائتلاف متجاوز سعودی به زندان ذمار یمن

رسانه های یمنی از افزایش شمار قربانیان حمله ائتلاف متجاوز سعودی به زندان ذمار خبر دادند.

14 مهر 1398
تعداد: (55)