تکواندو

برخورد عجیب یک پزشک با ملی پوش المپیکی

دو روز پیش رسما اعلام شد آرمین هادی پور عنوان دار تکواندو جهان و یکی از دو نماینده ایران در المپیک توکیو با پارگی رباط صلیبی روبه رو شده تا کار بسیار سختی برای حضور و کسب موفقیت در المپیک داشته باشد.

15 فروردین 1400

دو ایرانی نماینده فنی فدراسیون جهانی تکواندو شدند

تهران (پانا) - از سوی فدراسیون جهانی تکواندو سیروس رضایی و حافظ مهدوی به عنوان نمایندگان فنی فدراسیون جهانی تکواندو (TD) انتخاب شدند.

12 دی 1399

عاشورزاده و مردانی حریفان خود در تورنمنت کرواسی را شناختند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات رده سنی بزرگسالان در تورنمنت بین الملیی کرواسی با حضور 313 تکواندوکار امروز (یکشنبه - 19 آبان ماه) برگزار می شود که از ایران فرزان عاشورزاده و سجاد مردانی به منظور ارتقاء رنکینگ المپیکی...

11 دی 1398

صعود دو پله ای ایران در جدول مدال های یونیورسیاد

به گزارش خبرنگاران از کره جنوبی، کاروان ایران در روز هشتم مسابقات دانشجویان دنیا پیروز شد توسط نجمه خدمتی در رشته سه وضعیت 50 متر زنان به مدال برنز دست یابد. همچنین آرمین هادی پور در تکواندو پیروز شد به مدال طلا برسد.

7 آبان 1398

عسکری: به مردم ایران قول می دهیم تا سرحد توان مبارزه کنیم

فریبرز عسکری با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: صادر نشدن ویزا بعضی اعضای تیم مشکل بزرگی بود که در روحیه اعضای تیم تأثیر منفی گذاشت. تک تک اعضای تیم ملی ماه هاست با پشت سر گذاشتن تمرینات سخت و فشرده بودند و حقشان نبود که این چنین به مسابقات اعزام شوند.

31 تیر 1398