تست کرونای علی لاریجانی منفی نشد ، رئیس مجلس فعلا نمی آید

به گزارش وبلاگ انار، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که رئیس مجلس تا زمان کسب اجازه پزشکان در جلسات مجلس حضور نمی یابد.

تست کرونای علی لاریجانی منفی نشد ، رئیس مجلس فعلا نمی آید

به گزارش وبلاگ انار، اسدالله عباسی گفت: آقای لاریجانی برای حضور در جلسات مجلس منتظر کسب اجازه پزشکان است و تا الان امکان حضور ایشان در جلسات فراهم نشده است.

وی اضافه نمود: جلسات علنی هفته جاری مجلس همچنان و تا سلامت کامل رییس مجلس توسط نواب رییس مجلس آقایان پزشکیان و مصری اداره خواهد شد.

علی لاریجانی که در هفته های گذشته به کرونا مبتلا شده بود در قرنطینه خانگی و در حال طی مراحل درمان خود است.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس نیز در تشریح آخرین شرایط جسمی علی لاریجانی پس از ابتلایش به بیماری کرونا به تسنیم گفت: هنوز تست کرونای علی لاریجانی منفی نشده و او این هفته نیز در جلسات علنی حضور نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه حال عمومی آقای لاریجانی بهتر از قبل شده، اما همچنان امکان حضور در جلسات علنی مجلس را ندارد گفت: به تازگی از علی لاریجانی تست کرونا گرفته شده است است. در این تست معین شد که هنوز وجود ویروس کرونا در بدن او وجود دارد و جواب تست در زمینه بیماری کرونا منفی نشده است.

امیرآبادی در خاتمه خاطرنشان کرد: حضور و یا عدم حضور آقای لاریجانی در جلسات علنی مجلس منوط به نظر پزشکان است و نمی توان فعلا در این زمینه اظهارنظر کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تست کرونای علی لاریجانی منفی نشد ، رئیس مجلس فعلا نمی آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای علی لاریجانی منفی نشد ، رئیس مجلس فعلا نمی آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید