خشم کادر درمان آمریکا از دور دور شبانه ترامپ با ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ انار، خروج ترامپ از بیمارستان و زدن دور دور شبانه در میان طرفداران خود با انتقاد شدید روبرو شده و یکی از پزشکان بیمارستان محل بستری رئیس جمهور آمریکا گفته که ظاهرا وی نمی تواند درک کند ابتلا به ویروس کرونا جدی است.

خشم کادر درمان آمریکا از دور دور شبانه ترامپ با ویروس کرونا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ انار، اوایل شب یکشنبه به وقت محلی دونالد ترامپ در حالی که ماسک زده بود و سوار خودرو بود از بیمارستان خارج شد و به میان هواداران خود رفت و از پشت پنجره برای آنها دست تکان داد.

حضور ترامپ در میان هوادران خود در حالی که به بیماری مسری کرونا مبتلا شده با انتقاد گسترده ای در آمریکا روبرو شد. سی ان ان این اقدام را پرس برانگیز توصیف کرد و ترامپ را مورد انتقاد قرار داد که چرا برای نمایش تبلیغاتی جان راننده خودرو و همچنین محافظان را به خطر انداخته است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ انار بخوانید. (کلیک کنید)

سی ان ان با اشاره به اینکه ماموران وظیفه دارند از رئیس جمهور محافظت کنند، نوشت اما حالا این رئیس جمهور است که جان آنها را در معرض خطر ویروس کرونا قرار داده است.

در همین حال، جیمز فیلیپس، یکی از پزشکان معالج ترامپ در صحفه توئیتر خود به این رفتار دونالد ترامپ واکنش نشان داد و از به مخاطره افتادن جان ماموران حاضر در خودرو ابراز نگرانی کرد.

این پزشک نوشت: آن ها ممکن است بیمار شوند و یا حتی امکان دارد به خاطر این نمایش سیاسی بمیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خشم کادر درمان آمریکا از دور دور شبانه ترامپ با ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم کادر درمان آمریکا از دور دور شبانه ترامپ با ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید